sesja zdjęciowa, model, modelka, warszawa

Modelka do sesji zdjęciowej

Poszukujemy modelki “charakterystycznej”, jakkolwiek definiujemy to słowo ;) Rude i piegowate również mile widziane :)

Zainteresowane modelki proszone są o przesłanie nam kilku zdjęć lub linka do portfolio. Adres mailowy znajdziesz w zakładce KONTAKT. Prosimy o pozostawienie w mailu numeru telefonu do siebie w celach kontaktowych.

Jeżeli chcesz na bieżąco otrzymywać informacje o sesjach zdjęciowych, to:

1. Zapisz się na NEWSLETTER wybierając opcję “Modeling i castingi“, a następnie podaj swoje “Imię” i adres “E-mail” i kliknij ZAPISZ SIĘ! Po zapisaniu się przyjdzie do Ciebie mail od nas, w którym należy potwierdzić subskrypcję (sprawdź ew. folder “Spam”, jak nie znajdziesz wiadomości od nas w skrzynce “Odebrane”). Przy organizacji kolejnej sesji zdjęciowej lub castingu wyślemy do Ciebie e-mail ze stosowną informacją.

2. Polubić nasz funpage na Facebooku www.facebook.com/matys.studio, gdzie też będziemy pisali o takich sesjach zdjęciowych. Niestety informacje publikowane na Facebooku nie zawsze docierają do odbiorców w 100%, więc bardziej pewny jest NEWSLETTER, a funpage proponujemy, jako dodatkowe źródło informacji :)

SŁOWA KLUCZOWE >, , , , ,

 • Sylwia

  Witam,
  jestem bardzo zainteresowana tą sesją. Modeling to moja wielka pasja, przed obiektywem czuję się jak ryba w wodzie i z chęcią to Państwu zaprezentuję, przy najbliższej okazji. Brałam udział już w kilkudziesięciu sesjach, również dla mniejszych marek, ale z sesji na sesję co raz bardziej się angażuję.
  Proszę o odpowiedź, czy są Państwo zainteresowani.
  Pozdrawiam
  Sylwia Oleś

  Odpowiedz
  • matys

   Sylwio,
   widziałem Twoje portfolio, jest potencjał :) Na chwilę obecną zbieramy jeszcze zgłoszenia od modelek. Wyślij do nas maila, w temacie wpisz: SESJA ZDJĘCIOWA – LOOKBOOK i podaj link do swojego portfolio lub załącz kilka zdjęć. Zdjęcie typu “polaroid” mile widziane :) Niebawem siądziemy do tych zgłoszeń i będziemy je przeglądać w poszukiwaniu modelki idealnej ;)

   Odpowiedz
 • Magdalena

  witam
  jestem zainteresowana ofertą współpracy

  Odpowiedz
 • Hanna

  Jestem zainteresowana

  Odpowiedz
 • Dorota

  Jestem zainteresowana

  Odpowiedz

Opublikuj komentarz