logo-1

24 lipca 2014

MODELKA DO SESJI ZDJĘCIOWEJ

SESJA ZDJĘCIOWA dla NÜ by TOKARSKA

 

sesja zdjeciowa

19 sierpnia 2014 r. (wtorek) organizujemy w Warszawie sesję zdjęciową do lookbooka projektantki Agnieszki Tokarskiej – www.nubytokarska.com. Do sfotografowania będzie kilkanaście zestawów. Dodatkowo wykonamy zdjęcie wizerunkowe.

Poszukujemy modelki “charakterystycznej”, jakkolwiek to rozumiemy ;)

Zainteresowane modelki proszone są o przesłanie nam kilku zdjęć lub linka do portfolio wraz z propozycją honorarium (pola ekspoloatacji, to głównie internet: strona projektantki, sklepy internetowe z odzieżą). Adres mailowy znajduje się w zakładce KONTAKT. Prosimy o pozostawienie w mailu numeru telefonu do siebie w celach kontaktowych.

Jeżeli chcesz na bieżąco otrzymywać informacje o sesjach zdjęciowych, to:

1. Zapisz się na NEWSLETTER wybierając opcję “Modeling i castingi“, a następnie podaj swoje “Imię” i adres “E-mail” i kliknij ZAPISZ SIĘ! Po zapisaniu się przyjdzie do Ciebie mail od nas, w którym należy potwierdzić subskrypcję (sprawdź ew. folder “Spam”, jak nie znajdziesz wiadomości od nas w skrzynce “Odebrane”). Przy organizacji kolejnej sesji lub castingu wyślemy do Ciebie e-mail ze stosowną informacją.

2. Polubić nasz funpage na Facebooku www.facebook.com/matys.studio, gdzie też będziemy pisali o takich sesjach. Niestety informacje publikowane na Facebooku nie zawsze docierają do odbiorców w 100%, więc bardziej pewny jest NEWSLETTER, a funpage proponujemy, jako dodatkowe źródło informacji :)

22 stycznia 2014

MODELKA POSZUKIWANA

SESJA ZDJĘCIOWA dla NÜ by TOKARSKA

 

 

nu_MG_1350A

 

30 stycznia 2014 r. (czwartek ok. godz. 12.00) organizujemy w Warszawie sesję zdjęciową do lookbooka projektantki Agnieszki Tokarskiejwww.nubytokarska.com. Do sfotografowania będzie ok. 16 zestawów. Dodatkowo wykonamy jedno zdjęcie wizerunkowe. Czas pracy przy zdjęciach do lookbooka, to ok. 1,5 – 2 godz. w zależności od doświadczenia modelki przy tego typu sesjach zdjęciowych + ok. 1 godz. na zdjęcie wizerunkowe.

Zainteresowane modelki proszone są o przesłanie nam kilku zdjęć lub linka do portfolio. Adres mailowy znajduje się w zakładce KONTAKT. Prosimy o pozostawienie w mailu numeru telefonu do siebie w celach kontaktowych.

Jeżeli chcesz na bieżąco otrzymywać informacje o sesjach zdjęciowych, to:

1. Zapisz się na NEWSLETTER wybierając opcję “Modeling i castingi“, a następnie podaj swoje “Imię” i adres “E-mail” i kliknij ZAPISZ SIĘ! Po zapisaniu się przyjdzie do Ciebie mail od nas, w którym należy potwierdzić subskrypcję (sprawdź ew. folder “Spam”, jak nie znajdziesz wiadomości od nas w skrzynce “Odebrane”). Przy organizacji kolejnej sesji lub castingu wyślemy do Ciebie e-mail ze stosowną informacją.

2. Polubić nasz funpage na Facebooku www.facebook.com/matys.studio, gdzie też będziemy pisali o takich sesjach. Niestety informacje publikowane na Facebooku nie zawsze docierają do odbiorców w 100%, więc bardziej pewny jest NEWSLETTER, a funpage proponujemy, jako dodatkowe źródło informacji :)