studio fotograficzne

Witaj Nieznajomy ;)

Witaj na moim blogu! Stworzyłem go, by na bieżąco informować Cię o pracy mojego studia fotograficznego. Zamierzam umieszczać tu relacje z sesji fotograficznych, zarówno tych produktowych (ang. packshot), jak i z udziałem ludzi. Wkrótce znajdziesz tu praktyczne informacje dotyczące wykonania lub obróbki konkretnego zdjęcia. Zobaczysz, jak wygląda moja praca na co dzień. Jeżeli zaczynasz przygodę z fotografią, to zaglądaj tu często, na pewno skorzystasz czytając mojego bloga. Niezależnie od Twoich zainteresowań koniecznie zapisz się na NEWSLETTERA. Formularz znajdziesz po prawej stronie oraz w stopce na dole strony.

Dzięki subskrypcji interesujących Cię tematów, nie przeoczysz kuponu rabatowego, nie ominie Cię szkolenie z zakresu fotografii ani żaden casting do sesji komercyjnej. Będziesz też na bieżąco z informacjami na blogu.

Zajmujesz się modelingiem? Świetnie! Może wkrótce będziemy razem współpracować :) Często organizuję sesje zdjęciowe z udziałem modelek i modeli. Bądź ze mną w stałym kontakcie. Zostaw mi swojego maila zapisując się na newsletter, a dowiesz się o naborze do sesji  w pierwszej kolejności.

A może po prostu szukasz fotografa, z którym chcesz podjąć współpracę? Jeżeli chcesz zweryfikować moje umiejętności zapraszam Cię do PORTFOLIO, w którym na pewno znajdziesz interesującą Cię tematykę.

Moje studio fotograficzne jest również na Facebooku – polecam Ci ten funpage :) Jeżeli korzystasz z innych portali społecznościowych, to zapraszam Cię na Google+, YouTube i Twittera.

Linki do portali społecznościowych znajdziesz też na górze po prawej stronie menu.

A teraz proszę Cię podziel się ze mną swoimi wrażeniami z odwiedzin tej strony. Napisz, co Ci się w niej podoba, a co można byłoby udoskonalić. Kilkoma słowami opisz, o czym chcesz czytać na blogu. Czy bardziej interesuje Cię fotografia produktowa, czy sesje z udziałem ludzi? A może retusz i obróbka zdjęć?

Zostaw komentarz pod spodem :)

Pozdrawiam i do kolejnego wpisu! :)

 

SŁOWA KLUCZOWE >, , , , ,

Opublikuj komentarz