DRON NAD WARSZAWĄ. NIECODZIENNE ZDJĘCIA Z WYBURZANIA BUDYNKÓW.

W ostatnim czasie zwrócił się do mnie właściciel firmy zajmującej się między innymi wyburzaniem, z prośbą o dokumentację rozbiórki budynków na warszawskim Ursynowie oraz starej zajezdni autobusowej na Żoliborzu. To zadanie dało mi okazję do połączenia różnych technik i sposobów rejestracji obrazu, dzięki którym mogłem uwiecznić ten proces. Przy okazji zdjęć zrealizowałem również dwa filmy, w których dominują ujęcia z drona.

Pracę rozpocząłem od dokładnego planu, analizując kilka dni wcześniej lokalizacje oraz uwzględniając czas pracy operatorów koparek. Ostatecznie zdecydowałem się na połączenie ujęć z drona, dzięki którym mogłem pokazać obszar rozbiórki z lotu ptaka oraz tradycyjnych kamer z poziomu ziemi, głównie do uzyskania bardziej detalicznych kadrów oraz efektu slow motion. Nie zabrakło tu również kilku timelapsów, zarówno z drona, jak i z ziemi, które pokazują zachodzące zmiany w krótkim czasie.

Wybierając muzykę do filmów, zdecydowałem się na nieco mocniejsze brzmienie, które idealnie podkreśla charakter tego przedsięwzięcia. Podczas montażu wykorzystałem też naturalne dźwięki towarzyszące wyburzaniu, które zsynchronizowałem z rytmem muzyki.

Zapraszam Cię do oglądania oraz do skorzystania z usług na zdjęcia i filmy z drona!

Wyburzanie budynku na Ursynowie

Wyburzanie budynku na Żoliborzu

2024-02-26T14:32:09+01:0023 stycznia, 2024|Kategorie: Bez kategorii|Tagi: , , , |0 komentarzy
Przejdź do góry